Hakkımızda

ERPEK Mühendislik Hidrokarbon proseslerinde (Ham petrol rafinasyonu, madeni yağ geri kazanımı vb.) teknoloji geliştirmek üzere kurulmuş bir şirkettir. Bünyesinde barındırdığı kimya ve makina mühendisleriyle hidrokarbon işleme tesislerinin tasarımı ve geliştirilmesinden demonte edilmesi ve taşınmasına kadar geniş bir hizmet olanağı sağlamaktadır.

 

Çeşitlilik sunan hizmet portföyümüz mühendislik, danışmanlık ve proje yönetimini içinde barındırmaktadır. Gerçekleştirilen projelerde bilgi, yetenek, deneyim ve müşteri bağlılığının birleşimini sunmaktayız. Petrol sektöründeki son gelişmelerle paralel olarak daha etkili bir şirket olma ve dünyadaki petrol rezervlerini elinde bulunduran ülkelerle işbirliklerimizi arttırma yolunda sağlam adımlar atıyoruz.

 

Dünya çapında konularında uzman çözüm ortaklarımız proses ekipman üretimi, taşınması, tamiri ve devreye alınmasında bilgi birikimlerini ortaya koymaktadır. Proses tasarımı ve detaylı mühendislik hizmetleri ileri proses simülasyon programları ile gerçekleştirilmektedir. Ortaya çıkarılan simülasyonlar ve detaylı mühendislik çalışmaları CAD programları ile görselleştirilmektedir.

blank